Zarezervujte si místo v českobudějovické Kozlovně u Zelené ratolesti
Plzeňka u Zelená Ratolesti
  • 01
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

Vítáme Vás v Kozlovně

Jsme první Kozlovna v Českých Budějovicích slavnostně otevřena v dubnu roku 2012. Restaurace se nachází v historickém zájezdním hostinci U Zelené ratolesti, kde se pivo čepuje již téměř 200 let..

Pivo Od začátku bylo naším cílem vytvořit prostředí s novým a atraktivním interiérem, výjimečnou tradiční českou značkou piva, znamenitým jídlem a pozornou obsluhou. Prošli jsme fázemi hledání, pokusů a poznávání a nakonec se náš podnik pevně rozhodl pro projekt „Kozlovny“ značky Velkopopovický Kozel.

Interiér naší Kozlovny dbá zejména na navození příjemné atmosféry.Specifické interiérové detaily nepřestanou poutat Vaši pozornost po celou dobu, kterou v Kozlovně strávíte. Hlavními použitými materiály jsou dřevo, kůže, kov, mosaz a keramika. Barevně převažuje béžová a hnědá, což jsou typicky Kozlovské barvy. Kombinace všech symbolů, barev a detailů navozuje příjemnou a útulnou atmosféru.

Kozlovna Při posezení v naší Kozlovně Vám nabízíme bohatý sortiment těchto točených piv Velkopopovický Kozel 11° Médium – 4,6% alkoholu, který díky systému „BAG IN BOX“ nepřichází do kontaktu se vzduchem dříve než ve Vašem půllitru. Tankové pivo je nepasterizované a maximálně přírodní, proto jsme schopni zaručit 100% kvalitu tohoto prémiového ležáku s jiskrnou barvou a správnou říznou chutí. Kozel černý – 3,8% alkoholu je vyroben dle originální receptury s unikátní směsí speciálních tmavých sladů. Vyniká tak sytě rubínovou barvou a příjemnou karamelovou chutí. Není přibarvován a tak je i jeho pěna tmavá. Plzeň 12° - 4,4% alkoholu, Birell – nealkoholické.

Zajímavý je také výběr z naší vinotéky, která obsahuje česká, moravská rakouská, italská, francouzská a španělská vína, která pro Vás osobně vybíráme a přivážíme z různých oblastí Evropy – z malých i středně velkých vinařství. Dále si u nás můžete vychutnat značkovou italskou kávu Marcafé, míchané akoholické i nealkoholické drinky, širokou nabídku domácích limonád a další nápoje.

Nespornou předností naší restaurace je zcela nekuřácké prostředí, které oceňují nejen rodiny s dětmi. A taktéž kuřácká část, která je situována v zadní části restaurace. V letních měsících pak nabízíme v případě hezkehého počasí posezení na stylové venkovní terase. Samozřejmostí je také prostorný přebalovací pult a dostatek dětských židliček.

Dveře jsou pro Vás
otevřeny ...

Pondělí - čtvrtek od 11:00 do 23:30.
Pátek a sobota od 11:00 do 24:00
Neděle od 11:00 do 22:00.

Grilovaná jídla!

Grilujeme pro Vás
na otevřeném ohni
přímo v interiéru
restaurace.
Dovolujeme si
upozornit,
že pokrmy
takto připravované
vyžadují delší dobu
přípravy, avšak času
stráveného o něco delším
čekáním rozhodně nebudete litovat.

Výběr z našeho menu

Kozlovna U Zelené Ratolesti - ukázka jídla
 

Kozlovna na Facebooku

Sledujte Facebook Kozlovny u Zelené ratolesti v Českých Budějovicích. Prohlížejte si nejnovější fotografie, získávajte ty nejnovější informace o aktuálním dění. Facebook

Týdenní menu e-mailem

Každý týden od Nás obdržíte e-mail s týdenním jídelním menu...